Sinoptiķi brīdina par laiku naktī un no rīta – Gaidāma vētra, rīt no rīta būs vēl trakāk! – Izsludināts oranžais brīdinājums

Pašlaik vidējais vēja ātrums, ka ir Baltijas jūrā un sasniegs Kurzemi ir 21 – 24 metri sekundē, kas pēc Boforta veidotās skalas jau skaitās, kā vētra, pie tam nekāda mazā! Un noteikti ņemiet to nopietni, jo rīt trakākais tikai vēl sekos!

Liepājas ostā, centrālajā vidusdaļā vēja ātrums sasniedza pat 23 metrus sekundē, kas ir milzīgs spēks! Tā dosies uz Latvijas austrumu daļu. Tāpat ziņots, ka Liepājā no vēja nodarīta nelieli bojājumi un vairākiem cilvēkiem pazudusi elektrība.

Domājams, ka nakts laikā tiks radīti bojājumi un aizpūstas daudzas lietas, kuras vējš var paņemt sev līdzi. Tāpat ticis ziņots, ka Oktobra beigās aukstums būs vēl lielāks un pēdējās oktobra dienās Latvijā tiešām ir gaidāms pirmais sniegs, līdz ar to visiem auto vadītajiem pēc iespējas ātrāk vajadzētu nomainīt savas riepas.

Esiet uzmanīgi un bez vajadzības nedodaties ārā, jo laiks tik tiešām ir salīdzinoši bīstams, esiet uzmanīgu un pabrīdiniet arī draugus!

loading...