Alla Pugačova tiešajā ēterā novelk matu parūku – Faniem vienkārši atkāries žoklis no redzētā

Droši vien būtu muļķīgi prasīt vai kāds Latvijā nezina, kas ir Alla Pugačova, var jau būt, ka tomēr kāds nezina, tomēr lielākā daļa viņu atpazīt, kā vienu no Lielākajām zvaigznēm Krievijā un daudzi viņu iecienījuši, jo bieži brauc uz Latviju un agrāk uzstājās ļoti bieži.

Pugačova vienmēr ir sakopta un ārā no mājām dodas tikai un vienīgi pavisam “šikos” tērpos un skaistā paskatā, lai fani par viņu vienmēr būtu tajās labākajās domās, tomēr kā jau izrādās ne viss mūsdienās ir dabisks un dabas dots…

Kā izrādās pēdējā laikā Pugačovai nemaz nav gājis tik viegli, kā daudziem varētu šķist, tagad jāparūpējas par bērniem un šovbiznesam vairs nav tik daudz laika, kā tas bija agrāk. Prioritātes taču jāsaliek pa plauktiņiem vai ne tā?

Lai vai kā, viņa tomēr par spīti visam apmeklē dažādus pasākumus un joprojām pārsteidz cilvēkus ar savu brīnišķo šarmu, tomēr šoreiz noticis kārtējais negadījums un daudzi fani ir bijuši vienkārši “gar zemi”, kad viņa tiešraides laikā paņēmusi un novilkusi nost savu parūku. Tas viss būs redzams arī video!

Šķir nākamo lapu un uzzini, kas sekoja tālāk

loading...