Murgs! Atkal plāno palielināt naudas maksu par ID kartes un pases izņemšanu – Cenas astronomiskas

Pie tam, ja Tu vēlēsies saņemt pilnīgi jaunu pasi, kura pašlaik izmaksājot 28 Eiro un 46 centus, tad tagad Tev nāksies maksāt veselus 30 Eiro! Lieliski, ne tā? Taču, lai izņemtu abus divus dokumentus, gan pasi, gan ID karti, tas pašlaik maksās veselus 40 Eiro, lai gan iepriekš bija tikai 35 Eiro un 57 centi. Interesanti gan zināt, kāpēc nevarēja nolaist 57 centus zemāk, lai būtu apaļa summa, bet tā vietā cena pacelta par pieciem Eiro!

Bet tas vēl mīļie nemaz nav viss! Lieki teikt, ka pensionāriem un daudziem citiem cilvēkiem Latvijā šis cipars ir ļoti liels, un kāpēc par tik ļoti nozīmīgiem un vajadzīgiem dokumentiem vajadzētu adot tik lielu ciparu, vai tas vispār ir taisnīgi?

Vienīgajiem, kuriem netiks paaugstināta maksa, būšot bērniem, konkrētiem pensionāriem, un pirmās, kā arī otrās grupas invalīdiem. Cena par ID karti tikšot samazināta no 7.11 līdz 5 Eiro.

Taču pats labākais, ka PMLP šīs izmaiņas nesauc par nodevu celšanu, bet gan par kādu mistisku izmaksu optimizēšanu, Jūs noteikti šo visu varētu nosaukt savos vārdos. Lieki teikt, ka cilvēki uzskata, ka šis viss ir kārtējā naudas ņemšana un cenas celšana, jo kāpēc, lai tas būtu jādara?

Lielākā daļa ir pilnīgā nesaprašanā ar jaunajām izmaiņām, jo šādā veidā ļoti krasi tiks iekasēta naudiņa, jau tā iepriekš dārgajām cenām!

loading...