Pavisam Superīgas ziņas iedzīvotājiem! Tuvākajā laikā konkrēta daļa iedzīvotāju varētu saņemt 200 Eiro!

Patreiz nav itin nekāds noslēpums, ka viegli nav itin nevienam, tomēr saprotams ir arī tas, ka ļoti lielai daļai iedzīvotāju ir nepieciešams ļoti liels un efektīvs atbalsts, lai tikai varētu savilkt kopā savus galus un nepadotos esošajā situācijā, jo kā izrādās, viss nemaz nav tik vienkārši kā iesākumā varētu likties. Šo iemeslu dēļ ir izveidoti vairāki atbalsta pasākumi, lai varētu palīdzēt cilvēkiem ar krietni lielāku atdevi, nekā tas bija iepriekš. Pie tam, ja iepriekšējie pasākumi bija saistīti ar augstās elektrības cenas kāpuma kompensēšanu, tad pašlaik runa iet par visam citu virzienu.

Tas ir tādēļ, ka šis esošais periods ir saistīts ar milzīgi augsto inflācijas pieaugumu, kurš joprojām turpinās un izskatās, ka turpināsies vēl salīdzinoši ilgu laiku. Īpaši dārgs paliek ēdiens un degviela, kā arī viss, kas saistīs ar to. Tam, protams, ir ļoti vienkāršs izskaidrojums, jo dārgāka paliek degviela, jo dārgāks paliek gandrīz vai viss pārējais. Tas skaidrojams, ka tas notiek globāli, loģistiku, pārvadājumiem, komerctransportu un visu pārējo, kas importē un eksportē preces, taču šajā ziņā tas vēl nav tas pats skumīgākais, jo priekšā ir vēl vairākas lietas, kuras ir ļoti skaidri jāapzinās, lai arī brīžiem pat negribētos to zināt.

Tieši cenām augot un tā turpinoties, būs pilnīgi jaunas izmaiņas pensionāriem, kuriem pensijas itin nemaz nav pārkāpušas mājsaimniecības slieksni ar zemiem ienākumiem. Dēļ esošās situācijas, pensionāri beidzot varētu saņemt vienreizēju 200 Eiro pabalstu. Pie tam Gatis Eglītis, norādīja, ka ministrija jau ir nodrošinājusi partneriem vairākus atbalsta mehānismus, kuri pēc tam tiks novirzīti attiecīgi tālāk tiem, kam tas ir nepieciešams, taču arī tas nebūt nav viss.

Šī iemesla dēļ, viņš skaidri un nepārprotami norādīja, ka pensionāriem, kuriem patreizējais pensijas apmērs nepārsniedz maznodrošināto mājsaimniecības slieksni, ministrija piešķirs vienreizēju atbalstu 200 Eiro lielumā, taču tas vēl nav noteicošais gala kritērijs.

Tādējādi mājsaimniecībām ar zemiem ienākumiem konkrētajos apstākļos būs arī naudas summas ierobežojums. Pirmajai un vienīgajai personai mājsaimniecībā nevar būs lielāka par šiem 436 Eiro, vai pašvaldības noteiktais, bet pārējiem locekļiem esošajā mājsaimniecībā, nepārsniegs 305 Eiro atzīmi. Tas šajā gadījumā ir ļoti svarīgi, lai zinātu vai atbalsts būs gaidāms, vai nē!

loading...