Rimi kliente ar asarām acīs “Tas maz ir pieņemami, ko pret mani izdarīja lielveikalā?” Brīdina citus!

Cietusī sieviete esot aizbraukusi uz Mola iepirkšanās centru un devusies tālāk uz Rimi! Izgājusi no veikala gan, viņa bija ar sabojātu garastāvokli un teju ar asarām acīs! Vai tas ir normāli, ka šādi kasieres var uzvesties? Kā viņa vispār vēl nav tikusi atlaista no darba?

Sieviete šo visu ievietojusi pat sudzibas.lv dēlī un stāsta visu kas noticis! “Šodien iepirkos Tirdzniecības centrā Mols un tad devos uz rimi! Diemžēl no veikala izgāju ar sabojātu garastāvokli, negatīvam emocijām un teju vai asarām acīs.”

“Tagad es tiešām rūpīgi sāku prātot, vai šī ir tā vieta, kur es katru reizi iepērkos un vai nākotnē šeit es un mana ģimene atstās savu naudu? Domāju, ka nekas tāds vairs noteikti nenotiks un tas viss pateicoties šai kasierei! “

Visa problēma bija tajā, ka līdz algai bija palikušas pāris dienas līdz ar to man ar meitu vairs īsti nebija nauda, tāpēc no meitas krājkasītes izkratījām dažādas monētas! Lielākoties tur bija 10, 20 un 50 centu monētas, bet bez nekādiem 1 vai 2 centu monētām! Kopā viss sanāca 18 Eiro ar kuriem tad arī kasē norēķinājos! Un tad sākās trakas lietas…

Šī kasiere bija tik ļoti dusmīga un nelaipna, viņa burtiski mani pazemoja un lika justies mazvērtīga! Vai tad šīs monētas arī nav nauda? Pie tam jāņem vērā, ka tur nebija nedz 1 vai 2 vai arī 5 centu monētas bet gan 10, 20 un 50 centu monētas!

Daudzi teiktu, vajadzēja iet uz banku un mainīt visas tās centu monētas! Mēs jau labprāt tā arī būtu darījušas, taču par 21 eiro samainīšanu, noņemtu 7.13 Eiro par komisiju.

Diemžēl šāda nauda man nebija un neko tādu atļauties mainīt es nevarēja! Tas man ir jautājums, kur lai es norēķinos ar šīm monētām, ja man par to tiek brukts virsū un kasiere pret mani izturējusies, kā pret pilnīgāko mēslu?

Nekad mūžā vairs neiešu uz šo veikalu, tas ir vienkārši apkaunojums un nesaprotu, kā var cilvēks tā izturēties, ja tā vienalga ir nauda! Vai tas jūsuprāt ir normāli ?

loading...