Uz dzemdību nodaļu atveda 16 gadīgu meiteni! Pēc pāris minūtēm viņas palāta sanāca viss personāls!

Lieki piebilst, ka tādu nobeigumu nav gaidījis gandrīz neviens! Iespējams kāds no Jums jau būs dzirdejis teicienu : “Kurš armijā bijis, tas vairs par cirku nesmejas.” To var saprast dažādos veidos, taču tas nenozīmē, ka karavīriem nav nekādas humora izjūtas, taču vaiŗāk pastāsta par notikumiem pašā armijā.

Mūsdienās pat vairs nevar saskaitīt jokus, kuri tikuši balstīti uz reālās dzīves atgadījumiem un notikumiem. Lielākā daļa joku ir tiesi par medicīnas nozari, jo šeit dažādu atgadījumu un piedzīvojumu tik tiešām netrūkst!

Šoreiz stāsts būs tieši par medicīnu, precīzāk, par konkrētu atgadījumu no kādas slimnīcas. Ārsts izteicies, ka tas ir reāls gadījums, taču vairāk izklausās pēc anektdotes.

1999. Gadā uz dzemdību namu no tāliem laukiem tika atvesta 16 gadus veca meitene. Viņa bija stāvoklī, taču atliek piebilst, ka viņa bija kārtīga lauciniece. Vēders bija pietiekami liels, līdz ar to nebija redzams, kas notiek apakšā. Šī iemesla dēļ ārsti devās palīgā, lai atbrīvotos no bieza apmetojuma.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...