Ticis paziņots, cik patiesībā lētas būs preces LIDL veikalos Latvijā – “Cenas pārspēs jebkuru citu veikalu”!

Liela daļa pavisam noteikti jau ir dzirdējuši par milzīgo ziņu, ka jau 7. oktobrī visā Latvijas teritorijā tiks atvērti LIDL gatavie veikali, tomēr jāņem vērā, ka daudzi vēl top un arī tie pakāpeniski tiks atvērti. Interesanti gan, ka LIDL veikalu atvēršana tiek gaidīta jau ļoti ilgi, jo veikali ir gatavi, bet tie zināmu apsvērumu dēļ vienkārši netika atvērti. Tomēr laiks ķerties klāt pie paša svarīgākā – cenām, kuras solās būs krietni zemākas, nekā citos veikalu tīklos.

Daudzi gan komentāro izteikušies, ka LIDL ienākšana Latvijā nebūs nekas ļoti nozīmīgs, jo cenas, visticamāk būšot pavisam līdzvērtīgas ar tām, kādas mēs varam atrast populārajos veikalos kā Maxima un Rimi, tomēr vai tā ir patiesība vai tikai cilvēku domas un minējumi? Kā izrādās, tad vairāk izskatās pēc cilvēku viedokļiem, jo realitātē solās būt pavisam savādāk.

Tie cilvēki, kuri dzīvot tuvāk Lietuvas robežai, biežāk izvēlas doties uz LIDL, jo tas esot krietni izdevīgāk, nekā iepirkties piemājas veikalos, kur pie tam nevar dabūt visu vajadzīgo un tieši ši cilvēki stāsta, ka LIDL cenas Latvijā būšot noteikti zemākas, nekā lielajos un populāros veikalos, jo ar tieši to atšķiras pats LIDL zīmols un tas ir nozīmīgi viņu eksistencei, tāpēc šis veikals pasaulē ir tik ļoti labi zināms.

Un ne tikai tāpēc, ka pats LIDL sevi vienmēr un visos laikos ir prezentējis, kā zemo cenu veikalu līderi, tam nav itin nekāda pamta domāt, ka cenas būs līdzvērtīgas, kādas tās pašlaik ir populārākajos veikalos, tomēr kādas ir gaidāmās cenas?

Tieši tāpat, kā Lietuvā, Latvijā maizes cena solās būt īpaši lētas, jo Lietuvā baltmaizes kukuli iespējams nopirkt pat par 19 centiem gabalā, vidējā maizes cena ir ap 0.35 – 0,60 centiem, kas tik tiešām pamatīgi pārsteidz Latvijas veikalos atrodamās maizītes cenas.

Par pienu tiekot runāts visādi, bet tur pienu iespējams iegādāties pat pat 0,50 – 0,60 centiem litrā. Latvijā par Eiro īsti nekur neatradīsi. Arī visu olas solās būt daudz lētākas, nekā patreiz veikalos, tieši šī iemesla dēļ atliek tikai pārbaudīt faktu, kad atvērsies paši veikali.

Arī gaļa LIDL veikalos Latvijā varētu būt salīdzinoši lētāk, it īpaši akciju dienās, kad no veikalu plauktiem Lietuvā tiek izķerts pilnīgi viss līdz pēdējam un nav ko tur daudz brīnīties, jo viņu uzdevums ir pārdot vairumā par zemāku cenu – tādad lētāk pircējiem, bet viņiem peļņa uz vairumu.

Cilvēki komentāros jau sāk apsriest jautājumu par to, vai konkrēto LIDL veikalu dēļ, arī patreicējie Latvijas veikalu milži savas cenas nelaidīs nedaudz uz leju, jo tas būtu tik tiesām pietiekams iemesls, lai cenas tiktu sabalansētas uz visām pusēm, kā nekā LIDL solās būt sīvs konkurents.

loading...